GESS Ukraine будуватиме об'єкти сонячної енергетики в Чорнобильській зоні відчуження


Влітку 2016 року український уряд представив до уваги української та міжнародної спільноти проект Chornobyl Solar, який має на меті перетворити землі уражені однією з найбільших у світі ядерних катастроф у масивний сонячний парк, реалізація якого планується у 2017 році.

Станом на сьогоднішній день, компанія GESS Ukraine є однією з 39 груп, серед яких 13 міжнародних інвесторів, що висловили своє зацікавлення у проекті та розглядають можливості надання фінансування. Компанії прагнуть отримати дозвіл на будівництво об’єктів відновлювальної енергетики потужністю близько 1 ГВт всередині радіоактивної зони відчуження, яка оточує Чорнобильську АЕС.

Для залучення іноземних інвестицій українськийуряд знизив вартість оренди землі у зоні відчуження на 85%, а також спростив процедуруїї отримання.

Крім цього, в Україні до 2030 року діє фіксований “зелений” тариф, який буде поступово знижуватися щороку. Компанії, які укладуть договори в 2017 році, будуть отримувати тариф для своїх проектів 15 євроцентів за кіловат енергії.

2017-02-08 10:57